HEAD Pancerice RAPTOR WCR 120 PV
1.089,00 KM
871,20 KM
Raptor WCR 120 donosi novi nivo apsorpcije zahvaljujući inovativnoj upotrebi nove termoplastike od strane HEAD-a. Sa širinom kalupa od 96 mm, dubokim ležištem za petu, produženom prednjom kutijom za prste i trkaćim balansom, ova pancerica omogućava skijašu da zadrži centriran i stabilan položaj. Uz FIS odobreni đon, pancerica nudi mogućnost podešavanja tvrdoće savijanja (Flex Performance Tuning) i zadnje podrške (Rear Support Tuning), sa podesivim flexom od 130 do 120. RAPTOR WCR 120 PV pruža sportsko pristajanje i brzu reakciju zahvaljujući prilagodljivoj WCR Pro unutrašnjoj čizmi, podesivom jeziku, 45 mm Velcro traci i četiri mikro-podesive niskoprofilne trkaće kopče od aluminijske legure.
Opis artikla
Podaci
Teren: Trke
Vještina: Napredni
Flex: 130/120
Ljuska: PU
Ergo Balance: Trkaći balans – Nagib unaprijed: 13°, ugao platforme: 4°
Last (širina): PV 1750cc / 96 mm
Karakteristike
Proširena prednja kutija za prste
Duža prednja kutija smanjuje uvijanje i poboljšava prijenos snage za bolju kontrolu.
Povjerenje najboljih na svijetu
Najuspješnija trkaća pancerica u novijoj istoriji – brojna postolja, pobjede i titule govore same za sebe.
Testirana na najvećoj sceni
Model RAPTOR je ponovo unaprijeđen – novi kalup širine 96 mm povećava preciznost, a plavi „speed“ detalji povezuju ga sa WorldCup Rebels kolekcijom.
Visokoperformansna preciznost
Novo poravnanje gornjeg dijela omogućava preciznije podešavanje, stabilniju vezu i manju trenju između ljuske i gornjeg dijela pancerice.
Brzo prilagođavanje
WCR potplat nema varus nagib radi lakšeg podešavanja, dok unutrašnja čizma sa LiquidFit tehnologijom poboljšava anatomsko pristajanje u 360° obliku.
Maksimalna kontrola
PU materijal ljuske pruža progresivniji flex, glađi odskok i manje vibracija za bolju kontrolu.
Specifikacije
Teren – Trke
Dizajnirane za brzinu, preciznost i snažnu kontrolu ivica na uređenim, tvrdim stazama. Trkaće pancerice su namijenjene takmičarima i skijašima visokih performansi koji žele maksimalnu podršku pri brzoj, agresivnoj vožnji i tehničkim disciplinama.
Nivo vještine – Ekspert
Namijenjene tehnički naprednim i iskusnim skijašima koji traže vrhunske performanse na strmim i zahtjevnim terenima.
Flex – Srednje tvrdoće (130/120)
Savršen balans između udobnosti i performansi. Pancerice srednje tvrdoće nude dovoljno podrške za precizno skijanje, ali i određenu fleksibilnost. Idealne su za napredne i iskusne skijaše koji žele kombinaciju kontrole i udobnosti na različitim terenima.
Volumen – Performansni volumen
Dizajnirane za usko, precizno pristajanje sa minimalnim viškom prostora. Ovakve pancerice omogućavaju maksimalan prijenos snage i brzu reakciju, idealne za skijaše koji traže vrhunsku kontrolu i sportsko pristajanje.
Balans – Trkaći balans
Prednji nagib pancerice omogućava maksimalnu kontrolu i preciznost pri brzoj, agresivnoj vožnji. Ovakav položaj pomaže ekspertima da izvode snažne zavoje i zadrže oštar kontakt ivica sa snijegom čak i na najzahtjevnijim padinama.
Ljuska/gornji dio – PU
Izdržljiv plastični materijal poznat po svojoj snazi, stabilnosti i dosljednom flexu. PU pruža pouzdane performanse i podršku, zbog čega je jedan od najčešće korištenih materijala za pancerice visokih performansi i all-mountain modele.
Tehnologije
Grip Walk opcija
Povećava udobnost pri hodanju i omogućava prirodniji korak zahvaljujući zakrivljenom gumenom đonu.
Dodatne informacije
Najprodavaniji slični proizvodi
BOLLE Brile NEVADA
BOLLE Brile NEVADA
Briko sm.kaciga Giada matt pearl black
HEAD SKIJE Supershape e-Rally SW SF-PR _PRD 12 GW BR.85(F)
1.079,40 KM
HEAD SKIJE WC Rebels e-SL RP EVO 14 _FREEFLEX 14 GW BR.85 (D)
1.293,50 KM
HEAD Skije WC Rebels e.SLR SW LYT-PR_PR 11 GW 23-24
863,85 KM
HEAD Vez PROTECTOR PR 13 GW BR.85(P)
HEAD Vez SP 10 GW PM
LENZ Litijum baterija rcB 1200 (USB)
LENZ Rukavice sa grijačima 8.0
316,00 KM
